Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu
A-KONTO, s.r.o. Hlohovec komplexné účtovnícke služby pre vašu firmu
 
 

Mzdová evidencia

Pre svojich klientov zabezpečujeme aj vedenie kompletnej mzdovej agendy vrátane personalistiky. Od Vás potrebujeme len osobné údaje nového zamestnanca a ostatné vybavíme za Vás.

Komunikácia s inštitúciami prebieha v elektronickej forme - mesačné výkazy, prihlášky a odhlášky zamestnancov - toto všetko posielame v elektronickej forme, nie je potrebné zasielať výkazy poštou.

Pre Vášho nového zamestnanca vypracujeme pracovnú zmluvu, prihlášku do sociálnej poisťovne a príslušnej zdravotnej poisťovne. Pri ukončení pracovného pomeru zamestnanca odhlásime z poistenia a pošleme evidenčný list do sociálnej poisťovne. Rovnako vypracujeme všetky doklady, nevyhnutné pri ukončení pracovného pomeru     / zápočtový list, potvrdenie o zdaniteľnej mzde, doklad o výške príjmu k RZZP.

Na vypracovanie mesačnej mzdy potrebujeme od Vás len nahlásenie dochádzky / mailom, telefonicky, prípadne faxom/ a my Vám spracujeme kompletnú mesačnú mzdu vrátane výkazov do poisťovní, výplatnej pásky a príkazu do banky. Výplatné pásky aj príkaz na úhradu Vám pošleme mailom. Ušetríme Váš čas.

 

Pre zamestnancov spracujeme aj ročné zúčtovanie dane a ročné zúčtovanie zdravotného poistenia.

 

Ochrana osobných údajov Vašich zamestnancov je zabezpečená podľa platného zákona.


 


272569

Úvodná stránka